Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daxo - smutná minulost

16. 3. 2009

Obrazek

Náš Dax se narodil kdesi na slovensku a jeho osud nebyl lehký, ve chvílích, kdy se většina majitelů stará o socializaci svých štěňátek byl odkázán na ohrazený koutek a nejmilejší živou duši bratříčka Ceza.

Obrazekbráška Cezo

Jediné jídlo, které ti dva znali bylo zkvašené a zkažené, např: rýže, halušky. Není divu, že Daxo trpěl zažívacími potížemi, až donedávna. Jednoho krásného dne přijeli dobří lidé a chtěli pejsky zachránit, bohužel přežil jen Daxo, bratříčka jejich majitel zastřelil.To jim byli zrovna 4 měsíce.

A tak Daxík poznal pohlazení a péči a hlavně lásku lidí. Chvilku pobyl u své zachránkyně na Slovensku. Poté putoval za novou paničkou do Čech(bylo mu 6 měsíců), která ho však měla jen přechodně a našla mu časem nový domov. Bylo mu 7 měsíců. Bohužel ani tam nemohl nadále zůstat, zatím vyrostl v krásného psa, závisláka a mazlíčka.

23.02.2009 ve věku 14 měsíců se Daxo dostal do našeho Toulavého ráje. Určitě naposled si musel zvykat na novou paničku a novou fenečku. oboje se povedlo již první den. Daxi je vzhledem k svému osudu silně nafixovaný a panicky utíká z každého kotce a úvazu, jen aby byl se mnou. Miluje Affinku a je na smrt oddaný.

 

Můžu mu jen popřát krásné chvilky strávené s námi a sdělit velké přání,aby to bylo na pořád. Máme ho s affinkou moc rády.

 

pár foteček od minulých paniček

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Další fotečky níže ve fotogalerii

 

Náhledy fotografií ze složky Daxo smutná minulost